Klasik bilye labirentleri LEGO‘larla buluşuyor. Tamamen LEGO parçalarıyla oluşturulan labirentler işin içine yaratıcılığı da katıyor. LEGO hayatımızın her noktasında olmaya devam ediyor oyundan tasarıma, teknolojiden hayale…

2350224-o_1acs8j49n11k4g0i165u19q4189to

Çocukluğumuzun yaratıcılık hikayelerini yazdığımız anlarda bize en çok yardımcı olan legolar farklı tasarım ve uygulamalarla hayatımızda olmaya devam ediyor. Klasikleşmesine rağmen gelecekten hiç bir zaman kopmayan lego yeni tasarımıyla lego parçalarından oluşturulan labirentlerde keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Tek bir tasarıma bağlı kalmadan farklı tasarımlarda labirent yapmaya olanak sağlıyor. Lego labirentlerle evinizde çocuğunuzla keyifli zaman geçirmek hemde yaparken çocuğunuzun geliştiğini fark edeceksiniz.

lego

İki farklı tasarımı oluşturabileceğiniz LEGO labirentler, değiştirilebilir yapısı sayesinde isteğe bağlı olarak zorlaşıp kolaylaşabiliyor. Ancak LEGO dünyasında elbette sınır yok. Kendi labirent tasarımlarınızı da yapabilirsiniz. Ayrıca kutu içeriğinde bilyelerin konulması için küçük bir LEGO kutu da bulunuyor. İlk olarak geçtiğimiz yıl mayıs ayında ortaya çıkan LEGO labirentler aslında bir hayran tasarımı. Jason Allemann‘ın hazırladığı bu tasarımın LEGO Ideas sitesinde yeterince destek aldıktan sonra LEGO tarafından kabul görüyor ve LEGO model tasarımcısı Steen Sig Andersen tarafından profesyonel bir modele dönüştürülüyor. 1 Nisan‘da satışa sunulacak olan 769 parçanın bulunduğu labirentlerin fiyatı ise 70 dolar olarak belirtiliyor.

Kaynak: Link

Yazar Hakkında

Kerim Dinç

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesinde lisans öğrencisi. Ekonomi, gelecek ve tarih konularına olan ilgisinden dolayı, zamanını daha çok bu konular üzerinde düşünmek, yazmak ve çalışmak için ayırıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*