TÜBİTAK 1512 DESTEĞİNDEN YARARLANMAK İÇİN GAZİ TEKNOPARK ve GAZİ TTO İŞBİRLİĞİYLE BİGG PROGRAMI BAŞLADI!

Bir maker için önemli olan şey hayal etmek ve üretmektir. Hayalini kurduğunuz geleceğiniz için, değiştirmek ve dönüştürmek için, daha fazla üretmek ve paylaşmak için  şimdi sıra ikinci adımda.

Kurduğunuz hayallerinizin kapılarını açabilmek için bazı anahtarlara ihtiyaç duyuyorsanız, bu program tam size göre,

TÜBİTAK ve GAZİ TTO desteği ile BİGG (Bireysel Genç Girişim) programında hayallerinin kapılarını açabilirsin.

Yenilikçi ve teknolojik fikirleriniz geleceğin Türkiye’sinde, Makertrend ekibi olarak bizim için çok kıymetli. İstediğiniz geleceği hayal etmeyi bir kenara bırakıp artık onlar için bir şeyler yapmanın tam zamanı!

Unutmayın.. Yaşamınızın her anı harkulede ve eşşiz bir insan olduğunuzu ortaya koymanız için bir fırsattır. Hayat bu anda gizli…

Program hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin 🙂

Yarışmalar, ödüller, mentörlükler ve eğitimler ile ulusal girişimcilik ekosistemine kazandırdığımız girişimcilere BİGG-Anahtar ile yenilerini ekliyoruz.

Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabileceğiniz BİGG-Anahtar programında, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerinizi, nitelikli iş planlarına dönüştürebilmeniz için sizlere eğitim ve mentörlükler verilecek, ofis ve laboratuvar imkanları sağlanacaktır.

Program sonunda TÜBİTAK BİGG panelinde başarılı olan girişimciler, 150.000 TL’lik hibe desteğinin yanı sıra, Türkiye’nin en başarılı kuluçka merkezlerinden olan Gazi Anahtar Kuluçka Merkezi’nde yer almak ve İş Fikri Yarışmalarımıza başvurmak gibi pek çok fırsattan faydalanma hakkı kazanacak.

TÜBİTAK 150.000 TL sermaye desteği ile kendi işinin patronu olmak ve girişimcilik hayallerinin kapılarını sağlam bir şekilde açmak için BİGG Anahtar’a hemen başvurun.

BAŞVURU ve DETAYLI BİLGİ // www.gazibigg.com

SON BAŞVURU // 12 Mart 2017

 

Yazar Hakkında

maker
Yönetici

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*